Uroda

Czy można ubrać się w kombinezon na wesele?

Odpowiedź brzmi: tak! Zdecydowanie możesz założyć kombinezon na wesele i wyglądać w nim świetnie. To tylko kwestia znalezienia odpowiedniej pary dla siebie. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem kombinezonu na wesele, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealną parę:

  1. Upewnij się, że są dobrze dopasowane. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest wyglądać w swoim ubraniu niechlujnie lub niewygodnie. Jeśli zamierzasz założyć kombinezon, upewnij się, że jest idealnie dopasowany, abyś mogła czuć się dobrze we własnej skórze i być pewną siebie przez cały dzień.
  2. Wybierz styl, który pasuje do Twojego typu sylwetki i osobowości. Jeżeli jesteś drobną lub szczupłą kobietą, nie wybieraj workowatych kombinezonów, które sprawią, że będziesz wyglądać na większą niż jesteś w rzeczywistości; zamiast tego wybierz kombinezony o wąskim kroju lub z wycięciami, które podkreślą Twoje krągłości, ale nie będą rzucać się w oczy.
  3. Wybieraj kolory, które pasują do Twojej karnacji i koloru włosów. Noś jasne kolory, jeśli masz jasną skórę i jasne włosy; wybieraj ciemniejsze odcienie, jeśli Twój odcień skóry ma więcej żółtych podtonów i masz brązowe oczy; ciemne kolory są zawsze najlepsze, jeśli masz ciemne cechy, takie jak czarne włosy lub brązowe oczy; unikaj pastelowych kolorów, ponieważ nie pasują one do wielu odcieni skóry.

Można założyć kombinezon na wesele, ale trzeba się dobrze czuć z myślą, że będzie inaczej

W zeszłym roku założyłam kombinezon na ślub kuzynki i było fajnie! Dostałam wiele komplementów, a ludzie byli bardzo ciekawi mojego wyboru stroju. W kombinezonie czułam się komfortowo i swobodnie, a przy tym świetnie się bawiłam. Jedyne, co zrobiłabym inaczej, to założyła coś pod spód, aby nie wyglądało to tak, jakbym miała na sobie tylko t-shirt. Na stronie clothy.pl dostępnych jest wiele artykułów, które mogą Cię zainteresować!