Uroda

Dlaczego należy używać odżywki do włosów?

Jeśli znasz odżywkę do włosów, wiesz, że jest ona cudownym środkiem, który nadaje Twoim włosom luksus i połysk oraz eliminuje ich puszenie się. Ale odżywka nie jest przeznaczona tylko do włosów – można ją również stosować do leczenia suchej skóry rąk, twarzy i innych części ciała. Choć niektórym osobom może się wydawać, że stosowanie odżywki na skórę jest niepotrzebne, a nawet dziwne, w rzeczywistości istnieje wiele korzyści wynikających z nakładania odżywki na twarz lub ciało.

 

Jednym z najbardziej oczywistych powodów jest nawilżenie. Podobnie jak w przypadku włosów, produkt ten zamknie wilgoć i przywróci skórze jej naturalny blask. Te same korzyści dotyczą usuwania puszenia się suchych włosów, jak i stosowania jej na suchą skórę – jeśli masz problemy z elektrycznością statyczną, kilka kropel przyniesie Ci ulgę. Prawdziwym plusem jest to, że nie pozostawia uczucia tłustości ani obciążenia, jak niektóre inne produkty – nadal będziesz czuć się miękko i jedwabiście bez żadnych pozostałości.

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że odżywka jest tak naprawdę świetną alternatywą dla kremu nawilżającego. Jeśli chcesz czegoś lżejszego niż balsam lub cięższego niż olejek, to jest to idealne rozwiązanie, ponieważ spełnia wszystkie te funkcje jednocześnie!

Więcej na: joysy.pl