Uroda

Jak ubierać się modnie na okres zimowy?

Zima to pora roku, która wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Może być zimno, może być mokro i może być nudno. Jedyną rzeczą, której można się doczekać jest Boże Narodzenie, ale nawet ono nie trwa zbyt długo.

Okres zimowy to trudny czas dla wielu osób, które zmagają się z problemem znalezienia stroju, który byłby zarówno stylowy, jak i funkcjonalny (nie tylko będziesz dobrze wyglądać, ale także będzie Ci ciepło).

Jeśli szukasz inspiracji, jak modnie ubierać się w okresie zimowym, oto kilka wskazówek:

Wybieraj tkaniny, które są grube i ciepłe 

Tkaniny takie jak wełna i kaszmir zapewnią Ci ciepło, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Modne ubrania w takim wydaniu, jak choćby od marki Pinko są także dostępne w różnych kolorach, więc mogą pasować do każdego stroju.

Wybieraj wygodne tkaniny

W miesiącach zimowych będziesz chciała upewnić się, że tkanina, z której wykonane są Twoje ubrania jest miękka i wygodna. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli zamierzasz spędzić dużo czasu na zewnątrz w zimnej pogodzie; jeśli twoje ubrania są wykonane z drapiącego materiału, mogą podrażnić twoją skórę i sprawić, że poczujesz się niekomfortowo.

Nigdy nie lekceważ potęgi warstw

Układanie ubrań w warstwy pozwala na dostosowanie stroju do tego, jak ciepło lub chłodno jest na zewnątrz. Na przykład, jeśli jest zimno, ale słonecznie, możesz założyć t-shirt pod koszulę lub kurtkę (jeśli nie ma wiatru). W ten sposób, jeśli temperatura wzrośnie w ciągu dnia, wystarczy zdjąć jedną warstwę odzieży, zamiast zmieniać się całkowicie!

Wybierz neutralne kolory

Neutralne kolory, takie jak czarny, brązowy i granatowy są świetnym wyborem, ponieważ będą pasować do prawie wszystkiego innego w Twojej szafie. Nie musisz się martwić o ubieranie się rano, bo wiesz, że te kolory pójdą dobrze z wszystkim innym, co wybrałeś dla siebie na nadchodzący dzień!