Uroda

Piękne chusty na plażę

Kiedy idziesz na plażę i nie chcesz nosić kostiumu kąpielowego, przyjdzie czas, kiedy musisz się czymś zakryć. Możesz umieścić na parę szortów i t-shirt, ale to nie jest bardzo wygodne. Plus, to nie będzie chronić cię przed słońcem. Zamiast tego możesz użyć jednego z tych pięciu pięknych szalików na plażę.

 

Na przykład, jeśli masz na sobie bikini lub tankini w kwiaty, możesz owinąć ten długi szal wokół talii i zawiązać go w kokardę z tyłu szyi. Chociaż nie jest to dokładnie tak, jak w przypadku szortów, pomoże Ci to zachować zimną krew i ochroni Twoją skórę przed słońcem, jednocześnie pokazując Twój kostium kąpielowy.

 

Wielokolorowy szalik w paski jest idealny do owinięcia wokół całego ciała jak sarong, jeżeli masz na sobie cały biały kostium. Wygląda świetnie z każdym schematem kolorów i utrzyma słońce z dala od Twojej skóry, nie ukrywając tego, co sprawia, że wyglądasz świetnie w tym kostiumie.

 

Jeśli chcesz wybrać coś skromniejszego, kup jedną z tych jedwabnych chust. Jedwab jest naturalnym materiałem, który dobrze oddycha, więc nie będzie Ci tak gorąco jak w przypadku poliestru czy innych syntetycznych tkanin, gdy owiniesz je wokół ciała w ciepłe dni.