Motoryzacja

Polskie trasy motorowe – czy warto zobaczyć?

 

Polskie trasy motocyklowe stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców. Trasy są świetne, ponieważ ułatwiają zobaczenie dużej części kraju w krótkim czasie, ale wiele osób ma wrażenie, że musi wybrać tylko jedną trasę i trzymać się jej przez cały okres swojej podróży. To jednak nie jest prawda.

 

Możesz spędzić całe życie w Polsce i nadal nie zobaczyć zdecydowanej większości jej tras motocyklowych, ale jest kilka, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić.

 

Na północy kraju, wybrzeże Morza Bałtyckiego jest idealne do jazdy na rowerze. Istnieje kilka różnych opcji tutaj, czy chcesz wziąć na długą wycieczkę lub po prostu wziąć szybki spin. Jeśli chcesz wybrać się na dłuższą wycieczkę, możesz wybrać się w górę wybrzeża i odwiedzić Gdynię, Sopot i Gdańsk. Jeśli wolisz krótszą wycieczkę, ale z pięknymi widokami, możesz wybrać się na Półwysep Helski, aby przejechać się wzdłuż Wisły, a następnie wrócić do Gdańska.

 

Okolice Warszawy są również znane z tras motocyklowych. Znajdziesz tu wiele możliwości, od mniejszych przejażdżek, takich jak wizyta w Puszczy Białowieskiej, po większe wyprawy, takie jak przejazd przez Saksonię-Anhalt w Niemczech lub przejazd Autostradą Transsyberyjską w Rosji. Drogi są na tyle zróżnicowane, że nie będziesz się nudził i nie będziesz miał poczucia, że robisz w kółko to samo, przemierzając Polskę. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na: mototeams.pl.