Rozrywka

Sypialnia w stylu boho – pomysły i porady

W sypialniach boho liczą się detale. Odpowiednie poduszki, wzory i nadruki mogą mieć ogromny wpływ na Twoją przestrzeń. Ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że Twoja sypialnia ma odpowiedni styl boho. Wejdź na liveasily.pl i sprawdź, jak urządzić swoje cztery kąty. 

Pomysły i wskazówki dotyczące sypialni w stylu boho

Aby nadać swojej sypialni klimat boho, spróbuj dodać kilka unikalnych akcesoriów. Możesz kreatywnie podejść do lamp i opraw oświetleniowych, a nawet umieścić na ścianach jakieś dzieła sztuki. Sypialnie w stylu boho stały się bardzo popularne w ciągu ostatniej dekady, ponieważ oferują coś nieco innego niż to, co większość ludzi przywykła widzieć w swoich domach. Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego i innego, to ten typ wystroju jest zdecydowanie wart rozważenia!

Sypialnia boho – pomysły i wskazówki

Wybieraj wzory zamiast jednolitych kolorów. Jeśli chcesz urządzić sypialnię w stylu boho, wybierz raczej wzory niż jednolite wzory na pościeli, zasłonach i innych elementach wyposażenia pokoju. Wzorzyste tkaniny, oprócz tego, że wyglądają bardziej cygańsko, dodadzą przestrzeni więcej wizualnego zainteresowania.

Dodaj kolor lub fakturę za pomocą akcentów. Akcenty to kolejny sposób na dodanie koloru lub tekstury do Twojej sypialni boho bez przytłaczania przestrzeni zbyt dużą ilością jednego, lub drugiego. Na przykład, jeśli masz kolorowy dywan shag na podłodze, spróbuj dodać kolorowe poduszki na wierzchu, aby jeszcze bardziej podkreślić kolory dywanu i zmiękczyć jego fakturę miękkością poduszek z tkaniny, zamiast tylko twardej drewnianej podłogi pod nimi. Sprawdź portal onluxury.pl, na którym znajdziesz mnóstwo artykułów dotyczących aranżacji wnętrz i nie tylko.